Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

"GEOPRESTIGE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Stanisława Moniuszki 1 Mogilno

Mapa

534 143...

534 143 123

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

www.geoprestige.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Jakub Chudyk

O nas

Geoprestige łączy pasję do nieruchomości, geodezji i projektowania z profesjonalnym podejściem do realizacji marzeń naszych klientów. Oferujemy pełną obsługę związaną z obrotem nieruchomościami, usługami geodezyjnymi oraz usługami projektowymi w branży budowlanej.

Zajmujemy się wszystkim od wyboru idealnej nieruchomości, przez załatwienie formalności w urzędach, aż po adaptację projektów i uzyskanie pozwolenia na budowę. Nasz zespół ekspertów dba o wsparcie w inwestycji. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się spokojem i pewnością, że ich przedsięwzięcie jest w dobrych rękach.

Nadto, nasze biuro nieruchomości to zaufany partner w procesie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Oferujemy kompleksową obsługę, w tym pomoc w znalezieniu idealnej działki, domu czy mieszkania, a także weryfikację stanu prawnego nieruchomości. Dbamy o wszystkie formalności od negocjacji po finalizację transakcji. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie współpracy.

Usługi geodezyjne, w tym pomiary geodezyjne, mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości oraz tyczenie obiektów. Doradzamy także w procesie podziałów nieruchomości i zajmujemy się inwentaryzacjami powykonawczymi oraz badaniem granic nieruchomości. Nasz zespół dba o dokładność, terminowość i zgodność z obowiązującymi przepisami, wspierając klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki nowoczesnym technologiom i doświadczeniu gwarantujemy dokładność i terminowość.

Powstaliśmy z pasji i chęci wspierania innych w realizacji ich planów. Geoprestige to jakość, zaangażowanie i zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy. Razem stworzymy fundamenty Twojego sukcesu!

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia "GEOPRESTIGE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Filtruj

Dom z garażem

Mogilno,kujawsko-pomorskie

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mogilno,kujawsko-pomorskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj innym biurze nieruchomości. Dom przy ulicy Mostowej na sprzedaż! Na sprzedaż dom, położony w doskonałej...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,60 m² 10 061,73 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Prezentuję Państwu lokal mieszkalny położony w Toruniu przy ul. Żwirki i Wigury. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu: chełmińskie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu dom wraz z budynkiem gospodarczym na sprzedaż. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł327 m² 4 556,57 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:836 m²

Prezentuję Państwu kamienicę, położoną w strategicznej lokalizacji przy ul. Mickiewicza w Mogilnie. Budynek z ok. 1905 roku, usytuowany na...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bystrzyca

Bystrzyca,kujawsko-pomorskie

154 570 zł2 378 m² 65 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę położoną w Bystrzycy przy drodze głównej prowadzącej z Mogilna do drogi krajowej nr 15. Powierzchnia: 2378 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa ul. Kościuszki, bydgoszcz bez prowizji biura nieruchomości! Nie płacisz podatku pcc! Prezentujemy Państwu nowe mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wiecanowo

Wiecanowo,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o zamieszkaniu w malowniczym miejscu, blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku? Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działek...

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:949 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronny dom położony w urokliwej miejscowości Radłowo. To idealna oferta dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chabsko,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł173,50 m² 6 910,66 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prowizja 0% - Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinnego,...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 376 m² 43,60 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy w malowniczych zakątkach województwa Wielkopolskiego. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

128 610 zł1 429 m² 90 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronne działki w urokliwym Kopczynie - blisko lasu i jeziora! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działek w malowniczym...

Szczegóły ogłoszenia

312 300 zł3 470 m² 90 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu dwie działki inwestycyjne, zlokalizowane w przemysłowej części Mogilna przy ul. Przemysłowej. Działki objęte są miejscowym...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym możesz zamieszkać od razu, bez konieczności przeprowadzania długotrwałych remontów i inwestycji? Ta oferta jest dla...

Szczegóły ogłoszenia

110 110 zł1 001 m² 110 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane położone bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Wiecanowo, gmina Mogilno. Działki...

Szczegóły ogłoszenia

84 235 zł991 m² 85 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działki rolne z możliwością zabudowy oraz warunkami zabudowy w Kopczynie k. Mogilna (pow. mogileński). Działki położone...

Szczegóły ogłoszenia

155 610 zł2 223 m² 70 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2223 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Żabno (powiat...

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 286 m² 198,29 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w spokojnej okolicy Mogilna. Nieruchomość położona przy ulicy Prusa. Powierzchnia działki: 1286 mkw....

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł95,80 m² 4 210,53 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność nie szukaj innym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 966 zł38,79 m² 12 425 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,79 m , położonego w jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żabno

Żabno,kujawsko-pomorskie

349 000 zł3 800 m² 91,84 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Żabno, niedaleko Mogilna. Nieruchomość gruntowa o projektowanej...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wieniec

Wieniec,kujawsko-pomorskie

102 950 zł1 775 m² 58 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działki o przeznaczeniu budowlanym, położone w spokojnej i cichej okolicy, otoczonej lasami. Nieruchomości zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł320 m² 2 468,75 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej kamienicy z końca XIX wieku (ok. 1900 r.), zlokalizowanej w sercu Strzelna, przy...

Szczegóły ogłoszenia

51 214 zł883 m² 58 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działek rolnych z przeznaczeniem budowlanym w miejscowości Ostrowo, gm. Strzelno. Nieruchomości gruntowe...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:801 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość położoną w Mogilnie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta na Osiedlu Zachodnim. To idealna...

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,26 m² 4 795,88 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji przy ulicy 900 - lecia w Mogilnie. Blok nie jest bezpośrednio usytuowany przy...

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł83 700 m² 11,82 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 700 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Wylatowo, na...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 953 m² 50,47 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością ogłaszamy możliwość nabycia działki położonej w malowniczej okolicy Twierdzinia. Ta urokliwa działka o powierzchni 4953 mkw....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Mogilno,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38,59 m² 4 120,24 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA pierwszym zdjęciu znajduje się wizualizacja! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł335 m² 3 877,61 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Prezentujemy na sprzedaż obiekt gastronomiczno-hotelowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kwieciszewo, gm. Mogilno....

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł4 397 m² 79,83 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ofertę działek nad rzeką Panną w Żabnie. Działki położone w dogodnej lokalizacji, obok ulicy Poznańskiej, co gwarantuje...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj innym biurze nieruchomości. Przedstawiam Państwu dom mieszkalny położony w miejscowości Siedluchno w gminie...

Szczegóły ogłoszenia

449 600 zł2 810 m² 160 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę nieruchomość składającą się z 5 działek budowlanych na sprzedaż. Łączna powierzchnia to 2810 mkw. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

107 700 zł1 077 m² 100 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w urokliwym Józefowie na sprzedaż! Józefowo, miejscowość położona w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko-pomorskim....

Szczegóły ogłoszenia

144 300 zł1 924 m² 75 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową, położoną w miejscowości Łabiszyn (gm. Łabiszyn, powiat żniński), bezpośrednio nad rzeką Noteć....

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł117 m² 4 094,02 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:513 m²

Prezentuję Państwu piętrowy dom na sprzedaż w świetnej lokalizacji nieruchomość usytuowana na popularnym Osiedlu Zachodnim w Mogilnie....

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł943 m² 55,14 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu urokliwe działki na sprzedaż w miejscowości Ostrowo k. Przyjezierza. Działki położone nieopodal lasu oraz Jeziora Ostrowskiego....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dąbrowa,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł250 m² 3 387,50 zł/m²

Jakub Chudyk

Jakub Chudyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący